CM200DU-12F
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
CM200DU-12F
CM200DU-12F
IGBT Module Trench Half Bridge 600 V 200 A 590 W Chassis Mount Module